Spraw prezent bliskim

Spraw prezent bliskim

Sprawdź
Półkolonie Odkrywców

Półkolonie Odkrywców

Zarezerwuj
Firmowa impreza

Firmowa impreza

w Fikołkach

Sprawdź
Urodziny w Fikołkach

Urodziny w Fikołkach

Sprawdź
HIT czerwca

HIT czerwca

tylko 25 zł

Sprawdź menu
Darmowe wejście

Darmowe wejście

dla dzieci do 3 lat

Karta Malucha

Zapraszamy do zabawy dzieci od niemowlaka do 11 lat. Z myślą o nich powstały miejsca, które łączą rozrywkę, warsztaty ogólnorozwojowe, edukacyjne i hobbystyczne.

Zapewniamy opiekę profesjonalnych animatorów, którzy są ekspertami od imprez urodzinowych. Nasze warsztaty prowadzą prawdziwi pasjonaci.

Sale Zabaw Fikołki posiadają rozbudowane konstrukcje zabawowe wyposażone m.in. w labirynt z przeszkodami, kilka rodzajów zjeżdżalni, tyrolkę, basen z piłkami oraz kąciki malucha.

Odwiedź Sale Zabaw Fikołki!

Pierwsza Sala Zabaw Fikołki ruszyła w 2015. Od tego czasu w 9 miastach powstało 17 sal zabaw pod logo Fikołki. Wszystkie są dostępne przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe) w najpopularniejszych centrach handlowych. W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci w wieku 0-11 lat.

Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. 

Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. 

Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Kartę otrzymują rodzice w ramach programu Wyprawka dla Warszawskiego Malucha, którzy doceniają bezpłatną zabawę w Salach Zabaw Fikołki.

Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. 

W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty.

Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie.

Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Półkolonie Fikołków są wpisane do Bazy wypoczynku prowadzonego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.

W Salach Zabaw Fikołki obowiązują rabaty dla posiadaczy: Karty Dużej Rodziny, Karty Warszawiaka i Warszawianki, PłocKarty, Pruszkowskiej Karty Mieszkańca, aplikacji Medicover Sport, orzeczenia o niepełnosprawności.