Dla Malucha

Zabawa bez limitów!

Karta Malucha

Darmowe wejście dla dzieci do 3 lat. W Fikołkach staramy się, by uśmiech nie znikał z twarzy naszych najmłodszych gości. Wierzymy, że nasze atrakcje oraz animatorzy przynoszą mnóstwo radości dzieciom. Dlatego z dumą przedstawiamy Kartę Malucha. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną bawić się bez ograniczeń.

Zobacz więcej

Karta Malucha Premium Plus

Kartę wydają Fikołki w CH Posnania. Darmowe wejście i bezpłatne warsztaty dla dzieci do 3 lat. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną rozwoju i najlepszej zabawy dla swoich pociech. W Fikołkach staramy się, by uśmiech nie znikał z twarzy naszych najmłodszych gości.

Zobacz więcej

FikoSensorki (6 m-cy – 3 lata)

ajęcia wspierają zrównoważony rozwój dziecka, dzięki doświadczaniu przez nie wartościowych i prostych bodźców: poznawaniu różnych faktur, konsystencji, kolorów, zapachów i dźwięków.

Zobacz więcej

Baby B-day

Urodziny Baby to oferta skierowana dla najmłodszych Jubilatów. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z opiekunami będą wspólnie muzykować, stworzą kolorowe zwierzątka z balonów oraz przygotują kapsułę czasu, którą Jubilat będzie mógł otworzyć w dniu swoich osiemnastych urodzin.

Zobacz więcej

Abonament dla dzieci powyżej 2 lat

Przygotowaliśmy produkt idealny dla Klientów, którym kończy się Karta Malucha ‒ Abonament poranny dla dzieci od 2 roku życia. Ważny od poniedziałku do piątku, od otwarcia do godz. 16.00, bez limitu wejść. To rozwiązanie nie tylko dla rodziców, ale także dla babć, opiekunek i niań.

Zobacz więcej