Karnawał w Fikołkach

Karnawał w Fikołkach

Karnawał to czas szalonej zabawy, a najlepsze imprezy odbywają się w Fikołkach. Barwne stroje, muzyka w rytmie disco, warsztaty tematyczne czy piniata wypełniona słodkościami, to tylko część naszych atrakcji. Nie zabraknie kolorowych masek i girland, którymi udekorowane będą nasze sale. Tego karnawału długo nie zapomnicie!

Bal karnawałowy w Fikołkach

To wspaniała 3-godzinna impreza dla dzieci w każdym wieku. Przebierzcie się za ulubionych bohaterów z bajek i przybywajcie do naszych sal na niezwykłe świętowanie. To będzie wspaniała zabawa!

Nocowanka karnawałowa

Specjalnie z okazji karnawału przygotowaliśmy dla was nocowankową moc atrakcji! Tego wieczoru nie może zabraknąć tańców, przebierańców, szalonych eksperymentów i bitwy na poduchy. Zabierzcie ulubione pluszaki i szykujcie się na niezapomnianą noc.

Bal karnawałowy + Nocowanka

Kto powiedział, że imprezy do białego rana są tylko dla dorosłych? Połącz Bal z Nocowanką i przedłuż zabawę w świetnym towarzystwie. W programie szalone tańce, bitwa na poduchy, kolorowe eksperymenty, gry, zabawy i wiele innych atrakcji. Przed nami 16,5 godziny wystrzałowej zabawy!