Oferta Mikołajkowa w Fikołkach

Mikołajki w Fikołkach

Pod Fikołkami stoją już zaparkowane czerwone sanie, a na trawniku Rudolf wraz z innymi reniferami leniwie przeżuwają trawę i w oddali słychać radosne Ho Ho Ho. Czy to możliwe?!

Oczywiście, że możliwe! Święty Mikołaj wraz z elfami zawitał już do Fikołków. Pomóż mu w przygotowaniach do świąt. Zapowiada się wspaniała zabawa.

Bale Mikołajkowe dla gości indywidualnych

Jako że z Mikołajem znamy się nie od dziś i bardzo cieszymy się z jego odwiedzin, wyprawiamy bal na jego cześć.

Zamów już teraz!

Bale Mikołajkowe dla szkół i przedszkoli

Możesz odwiedzić Mikołaja również z klasą. Podczas Balu pomożecie Pani Mikołajowej zrobić pierniczki, a elfy pokażą wam jak przygotować ozdoby na święta. Śnieżynki podczas eksperymentów nauczą was jak zrobić sztuczny śnieg, który będziecie mogli zabrać do domu. A na wielki finał Mikołaj wręczy wam prezenty

Zamów już teraz!

Nocowanka Mikołajkowa

A gdy na niebie pojawi się już pierwsza gwiazdka, będziesz mógł spróbować swoich sił w drużynie świętego Mikołaja. Sprawdź się w bitwie na poduszki, naucz się robić pierniczki wraz z Panią Mikołajową oraz weź udział w wyścigu zaprzęgów reniferów.

Zamów już teraz!

Warsztaty świąteczne dla grup zorganizowanych

Sale Zabaw Fikołki to nie tylko dobra zabawa, ale też miejsce gdzie dzieci mogą odkrywać swoje pasje. Już teraz zapraszamy na radosne Świętowanie do Fikołków!

Zadzwoń 500 200 200

Opieka świąteczna

Okres przerwy świątecznej to czas, gdy dzieci nie muszą iść do szkoły. Zadbaj, aby spędziły go aktywnie z rówieśnikami w Fikołkach. Jeśli Twoje dziecko lubi malować, eksperymentować, gotować, biegać i wiele wiele więcej, ta oferta będzie dla was idealna!

Zadzwoń 500 200 200

Sylwester Bal

Spraw swojemu dziecku niezapomnianego sylwestra z ulubionymi bohaterami z bajek! Tego roku w Fikołkach odwiedzą nas najwybitniejsze zagraniczne gwiazdy: Myszka Miki, Scooby Doo, Minionki, Chase, Olaf, Świnka Peppa. Zgadnijcie kto, zjawi się na waszym balu. Jedno jest pewne, spędzimy ten czas w bajkowym stylu.

Zamów już teraz!

Sylwester Bal & Nocowanka

Pod każdą szerokością geograficzną Sylwester to czas hucznych zabaw. W tym roku również Fikołki zapraszają na wystrzałową imprezę sylwestrowa.

Zamów już teraz!