Oferta Mikołajkowa w Fikołkach

Mikołajki w Fikołkach

Pod Fikołkami stoją już zaparkowane czerwone sanie, a na trawniku Rudolf wraz z innymi reniferami leniwie przeżuwają trawę i w oddali słychać radosne Ho Ho Ho. Czy to możliwe?!

Oczywiście, że możliwe! Święty Mikołaj wraz z elfami zawitał już do Fikołków. Pomóż mu w przygotowaniach do świąt. Zapowiada się wspaniała zabawa.

Opieka świąteczna

Okres przerwy świątecznej to czas, gdy dzieci nie muszą iść do szkoły. Zadbaj, aby spędziły go aktywnie z rówieśnikami w Fikołkach. Jeśli Twoje dziecko lubi malować, eksperymentować, gotować, biegać i wiele wiele więcej, ta oferta będzie dla was idealna!

Zadzwoń 500 200 200

Sylwester Bal

Spraw swojemu dziecku niezapomnianego sylwestra z ulubionymi bohaterami z bajek! Tego roku w Fikołkach odwiedzą nas najwybitniejsze zagraniczne gwiazdy: Myszka Miki, Scooby Doo, Minionki, Chase, Olaf, Świnka Peppa. Zgadnijcie kto, zjawi się na waszym balu. Jedno jest pewne, spędzimy ten czas w bajkowym stylu.

Zamów już teraz!

Sylwester Bal & Nocowanka

Pod każdą szerokością geograficzną Sylwester to czas hucznych zabaw. W tym roku również Fikołki zapraszają na wystrzałową imprezę sylwestrowa.

Zamów już teraz!