Świąteczny czas w Fikołkach


grudzień 2023

Elfy już pakują prezenty, Pani Mikołajkowa wypieka ciasteczka, a renifery szykują się do drogi. To może oznaczać tylko jedno! Mikołaj już niebawem wyruszy w świąteczną podróż! W sekrecie powiemy Wam, że otrzymaliśmy list, w którym obiecał nas odwiedzić! Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wydarzeń, podczas których na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji

Warsztaty świąteczne

Sale Zabaw Fikołki to nie tylko dobra zabawa, ale też miejsce, gdzie dzieci mogą odkrywać swoje pasje. Przygotuj się do Bożego Narodzenia podczas warsztatów świątecznych w Fikołkach! Gwarantujemy najlepszą mikołajkową zabawę!

Sprawdź!

Atrakcje sylwestrowe

31 grudnia świętujemy przez cały dzień! Zapraszamy do zabawy pełnej wystrzałowych atrakcji, konkursów i niezapomnianych wrażeń. Urządzimy prawdziwą sylwestrową rewię, a potem zatańczymy w rytm światowych hitów!

Sprawdź!

Nocowanka Sylwestrowa

Spędź Sylwestra bawiąc się do białego rana w Fikołkach i przeżyj niesamowitą przygodę! Profesjonalna opieka animatorów to gwarancja udanej oraz bezpiecznej zabawy dla dziecka i wolny wieczór dla rodziców, którzy mogą zrealizować własne plany sylwestrowe.

Sprawdź!

Bale Mikołajkowe

Już 6 i 7 grudnia św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami zawita w Fikołkach. Dołącz do Akademii Elfów i weź udział w naszych Balach Mikołajkowych. Lista świątecznych atrakcji jest bardzo długa. Zapowiada się wspaniała zabawa!

Sprawdź!

Nocowanki Mikołajkowe

Już 8 lub 9 grudnia zorganizujemy Nocowankę w mikołajkowym klimacie. Będzie nam towarzyszył błysk bombek i światełek na choince oraz najpopularniejsze świąteczne piosenki. Wszystko to pod opieką doświadczonych Elfów z Akademii św. Mikołaja.

Sprawdź!

Bale Mikołajkowe dla szkół i przedszkoli

Na mikołajkową zabawę zapraszamy wszystkie grupy szkolne i przedszkolne. Przywitajcie św. Mikołaja razem z nami! Gwarantujemy dużą dawkę emocji, okrzyki radości, niezapomnianą atmosferę i wyjątkowe dekoracje w naszej sali zabaw.

Sprawdź!

Do pobrania ulotka o grudniowych atrakcjach w Salach Zabaw Fikołki.