Święta w Fikołkach

Dołącz do Akademii Świętego Mikołaja!

Elfy już pakują prezenty, Pani Mikołajkowa wypieka ciasteczka, a renifery szykują się do drogi. To może oznaczać tylko jedno! Mikołaj już niebawem wyruszy w świąteczną podróż! W sekrecie powiemy Wam, że otrzymaliśmy list, w którym obiecał nas odwiedzić! Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wydarzeń, podczas których na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji

Bale Mikołajkowe do lat 5

Czy są wśród nas mali pomocnicy św. Mikołaja? Przebierz się za śnieżynkę, elfa albo renifera i weź udział w Balu Mikołajkowym dla dzieci do 5 lat. Gwarantujemy doskonałą zabawę!

Sprawdź!

Bale Mikołajkowe open

Chcesz spotkać świętego Mikołaja? Wcale nie musisz wybierać się na biegun północny. Weź udział w Balu Mikołajkowym i przywitaj go razem Z nami!

Sprawdź!

Warsztaty Świąteczne

Przygotuj się do świąt podczas warsztatów w Fikołkach. Weź udział w warsztatach kulinarnych, rękodzieła lub eksperymentalych o tematyce świątecznej.

Sprawdź!

Oferta dla grup

Zabierz ze sobą całą klasę lub grupę przedszkolną i razem przygotujcie się na święta w Fikołkach. Weźcie udział w Balu Mikołajkowym lub razem skorzystajcie z warsztatów dla grup.

Sprawdź!

Nocowanka Mikołajkowa

Przygotuj się na noc pełną świątecznych fikołków! Weź udział w specjalnej, świątecznej edycji Nocowanki i baw się razem z nami w drużynie św. Mikołaja.

Sprawdź!

Opieka świąteczna

Okres świąteczny to dla dzieci czas wolny od szkoły. Zadbaj o to, aby spędziły go aktywnie i twórczo w Fikołkach!

Sprawdź!

Bal Sylwestrowy

Przywitaj Nowy Rok w bajkowym stylu! Zapraszamy do zabawy pełnej wystrzałowych atrakcji, konkursów i niezapomnianych wrażeń.

Sprawdź!

Nocowanka Sylwestrowa

Spędź najbardziej wystrzałową noc w roku bawiąc się do białego rana w Fikołkach!

Sprawdź!

Bal & Nocowanka Mikołajkowa

Przedłużamy Bal Mikołajkowy do białego rana! Połącz Bal z Nocowanką Mikołajkową i ciesz się świątecznym nastrojem przez 18 godzin!

Sprawdź!