Urodziny Basic

To fantastyczna propozycja dla dzieci, które dzięki swojej bogatej wyobraźni, bez problemu przenoszą się w świat bajek, mitów czy legend. Ahoj przygodo – przyjęcie pirackie, detektywi na tropie, kowboje i Indianie, hawajskie party, zostań gwiazdą, a może urodziny z ukochanymi postaciami bajkowymi czy filmowymi ? Kraina Lodu, Minionki, Smfery, Superbohaterowie, Trolle, Psi Patrol, Harry Potter wybierzcie temat przewodni a nasi Animatorzy przygotują niezapomniane zabawy.

ZBLIŻAJĄ SIĘ URODZINY TWOJEGO DZIECKA?

JEŚLI CHCESZ ZORGANIZOWAĆ PRZYJĘCIE W CZASIE KRÓTSZYM NIŻ 3 DNI SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE 500 200 200 BĄDŹ ODWIEDŹ WYBRANĄ LOKALIZACJĘ OSOBIŚCIE.

Spośród dostępnych opcji skomponujecie przyjęcie marzeń. To Wy zdecydujecie czy i jakie elementy mają pojawić się na przyjęciu. Jeżeli Solenizant i jego Goście marzą  o swobodnej i beztroskiej zabawie na konstrukcji – bez tematu przewodniego przyjęcia – dopilnujemy aby ich harce były bezpieczne. Dedykowany opiekun urodzin przywita wszystkich gości, przekaże najważniejsze zasady obowiązujące w Salach Zabaw, zaintonuje „Sto lat”, zadba aby każdy z Gości skosztował kawałka tortu.

Zorganizujemy niezapomniane urodziny dla Twojego dziecka!

Możesz dokonać rezerwacji w dowolny sposób:

Zadzwoń
500 200 200

Napisz e-mail
bok@fikolki.pl

Wykup w recepcji
Sali Zabaw Fikołki

A co robią dorośli gdy dzieci dobrze się bawią ? Mają czas aby usiąść z rodzicami gości i spokojnie porozmawiać. No dobrze, przyznajemy w Fikołkach czasami trudno o ciszę i spokój ale gwarantujemy aromatyczną kawę i przepyszne ciasto.  Dla fanów zdrowego jedzenia również znajdzie się coś odpowiedniego. Sałatki, koktajle czy świeżo wyciskane soki to wszystko znajdziecie w menu fikołkowych kawiarni.

Sala zabaw Fikołki Alto Wilanów
Aleja Rzeczypospolitej 14
02-972 Warszawa
Pn – Sb
10:00-21:00
Nd
10:00-20:00
Nd handl.
10:00-20:00