Urodziny X-Laser Areną

Urodziny X-Laser Areną

W pakiecie:

X Laser Arena

Idealne miejsce na przyjęcia urodzinowe dla miłośników wrażeń i ekstremalnie dobrej zabawy. Rozgrywka na Arenie jest doskonałym sposobem na aktywne spędzenie czasu, w której liczy się spryt, szybkość i wnikliwa analiza sytuacji. Uczestnicy wyposażeni w specjalne kamizelki i broń laserową rywalizują o miano zwycięzcy. To świetna forma rozrywki zarówno dla młodszych, jak i starszych pasjonatów gier strategicznych.

Labirynt Laserowy:

Doskonała rozrywka dla wielbicieli kina akcji, tajnych misji i rywalizacji. Przejdź przez labirynt uważając na laserowe pajęczyny. Sprawdź swoją zwinność i wyprzedź swoich rywali. Liczy się czas i precyzja!

Zorganizujemy niezapomniane urodziny dla Twojego dziecka!

Możesz dokonać rezerwacji w dowolny sposób:

Zadzwoń
500 200 200

Napisz e-mail
bok@fikolki.pl

Wykup w recepcji
Sali Zabaw Fikołki

Co robią dorośli gdy dzieci eksperymentują ? Mają czas aby usiąść z rodzicami gości i spokojnie porozmawiać. No dobrze, przyznajemy w Fikołkach czasami trudno o ciszę i spokój ale gwarantujemy aromatyczną kawę i przepyszne ciasto.  Dla fanów zdrowego jedzenia również znajdzie się coś odpowiedniego. Sałatki, koktajle czy świeżo wyciskane soki to wszystko znajdziecie w menu fikołkowych kawiarni.