Warsztaty 2021

Ucz się nowych rzeczy przez niesamowitą zabawę!

Wspólne gotowanie, aktywności sportowe, warsztaty naukowe, zajęcia integrujące dla najmłodszych. W Fikołkach prowadzone są zajęcia indywidualne i grupowe dla chłopców, dziewczynek i maluchów.

Nasze cykliczne zajęcia i warsztaty kierujemy do dzieci od 6. miesiąca życia. Prowadzą je doświadczeni pedagodzy, eksperci i pasjonaci pracy z dziećmi. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymują dodatkową godzinę zabawy gratis na konstrukcji zabawowej.

Warsztaty Eksperymentalne

Czy jest lepszy sposób na zdobywanie wiedzy niż poprzez zabawę? Wszystkich ciekawych świata zapraszamy na warsztaty eksperymentów, podczas których: przeprowadzamy doświadczenia chemiczne i fizyczne, aktywnie poznajemy świat, pobudzamy ciekawość i wyobraźnię, udowadniamy, że w lato też może pojawić się prawdziwy śnieg.

Zadzwoń

Warsztaty Kulinarne

Twoje dziecko jest niezastąpionym pomocnikiem w kuchni? Kocha gotować, piec i tworzyć niezwykłe receptury? Te warsztaty są właśnie dla niego! W profesjonalnie wyposażonej fikołkowej kuchni, pracując na produktach wysokiej jakości uczestnicy warsztatów kulinarnych przygotowują smaczne potrawy.

Zadzwoń

Zapraszamy do kontaktu

500 200 200

biuro@fikolki.pl

Zapraszamy do zabawy dzieci do 11 lat do 150 cm wzrostu. Z myślą o nich powstały miejsca, które łączą rozrywkę, warsztaty ogólnorozwojowe, edukacyjne i hobbystyczne.

Zapewniamy opiekę profesjonalnych animatorów
i doświadczonych prowadzących zajęcia, którzy zadbają o bezpieczną i kreatywną zabawę.

Fikołki posiadają rozbudowane konstrukcje zabawowe wyposażone m.in. w labirynt z przeszkodami, kilka rodzajów zjeżdżalni, tyrolkę, basen z piłkami.