Warsztaty świąteczne

Warsztaty świąteczne

Sale Zabaw Fikołki to nie tylko dobra zabawa, ale też miejsce, gdzie dzieci mogą odkrywać swoje pasje. Przygotuj się do Bożego Narodzenia podczas warsztatów świątecznych w Fikołkach! Gwarantujemy najlepszą mikołajkową zabawę!

Upiecz aromatyczne pierniczki razem z Panią Mikołajową, pomóż Elfom w przygotowaniu pachnących lasem ozdób świątecznych i weź udział w śnieżynkowych eksperymentach.

Kiedy?
od 27 listopada do 22 grudnia

Pierniczkowanie – warsztaty kulinarne

Święta nie mogą obejść się bez pierników! Ich pieczenie i zdobienie to wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych. Podczas warsztatów uczestnicy poznają historię, tradycję oraz skład pierników, a później przygotują aromatyczne i smakowite ciastka!

Śnieżna kula – warsztaty rękodzieła

Zima i śnieg kojarzą nam się z magiczną kulą śnieżną, która po potrząśnięciu imituje opady śniegu. To piękna dekoracja świąteczna, którą każde dziecko wykona samodzielnie na warsztatach, doskonale się przy tym bawiąc. Kula będzie też idealnym prezentem świątecznym dla dziadków czy rodziców.

Świąteczne stroiki – warsztaty rękodzieła

Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne to piękna pamiątka lub prezent. Podczas warsztatów dzieci przygotują własne, pachnące lasem stroiki z gałązek świerku, jodły lub sosny. A to wszystko ozdobione szyszkami, orzechami włoskimi lub lub innymi świątecznymi dekoracjami.

W celu poznania pełnej oferty oraz rezerwacji warsztatów, skontaktuj się recepcją wybranej sali zabaw.