Współpraca z Salami Zabaw Fikołki – alternatywa dla tradycyjnej reklamy

Współpraca z Salami Zabaw Fikołki – alternatywa dla tradycyjnej reklamy

Firmy poszukują innowacyjnych i skutecznych sposobów dotarcia do swoich potencjalnych Klientów. Jednym z nich jest współpraca z Salami Zabaw Fikołki, które liczą 17 lokalizacji na terenie Polski, a 3 kolejne placówki zostaną otwarte do końca 2024 roku. Każdego roku sieć przyciąga 2 miliony gości oraz organizuje 1200 imprez urodzinowych miesięcznie. Te statystyki sprawiają, że Fikołki umożliwiają precyzyjne dotarcie do konkretnej grupy docelowej – rodziców z dziećmi. 

Dlaczego warto nawiązać współpracę z Fikołkami?

1) Miesięczna liczba dzieci i rodziców odwiedzających Sale Zabaw Fikołki oraz organizowanych imprez urodzinowych świadczy o ogromnym potencjale zasięgowym. Dzięki nawiązanej współpracy, Twoja marka może dotrzeć bezpośrednio do setek tysięcy rodzin.

2) Dzieci to nie tylko obecni, ale także przyszli konsumenci. Budowanie pozytywnych skojarzeń z Twoją marką już w młodym wieku może przynieść długoterminowe korzyści.

3) Fikołki oferują różnorodne możliwości współpracy, począwszy od reklamy na ekranach multimedialnych, po bardziej angażujące działania, jak lokowanie i sampling produktu. Przykładem może być współpraca z firmą Dumle, której cukierki znajdują się w urodzinowych Piniatach. Tego rodzaju inicjatywy nie tylko zapewniają bezpośrednie zaangażowanie grupy docelowej, ale również budują pozytywne emocje związane z marką.

Potencjalne formy współpracy

Tak jak w przypadku Dumle, Twoje produkty mogą stać się częścią zabawy, np. poprzez umieszczenie ich w piniatach, nagrody w konkursach (soki Capri-Sun) czy też jako produkt na warsztatach kulinarnych (keczup Develey).

Wszystkie działania powinny być zweryfikowane pod kątem powiązania ich z ofertą Fikołków. Pierwszym krokiem jest bezpośredni kontakt z działem sprzedaży Sal Zabaw Fikołki w celu przedstawienia oferty i omówienia potencjalnych ścieżek współpracy.

Inwestując w partnerstwo z Fikołkami, Twoja firma zyska nie tylko bezpośredni dostęp do szerokiej grupy potencjalnych Klientów, ale również możliwość zbudowania silnej i pozytywnej obecności marki wśród młodego pokolenia.

Kontakt do działu sprzedaży

Paweł Czajkowski
tel. 502 701 033
pawel.czajkowski@fikolki.pl

Mateusz Witkoś
tel. 727 447 955
mateusz.witkos@fikolki.pl  

10 kwietnia 2024