Halloween w Fikołkach

Czas na straszydła, mary i inne mrożące krew w żyłach niespodzianki, które będą bawić dzieciaki cały czas!

Sale Zabaw Fikołki stworzyły specjalnie dla Was aż cztery nowe wspaniałe rozwiązania na zabawy Halloween przy których nikt się nie będzie nudził. W naszej ofercie pojawił się między innymi Bal Halloween przygotowany dla dwóch grup wiekowych, warsztaty dla przedszkoli i szkół, a także wasze ulubione Nocowanki. Jednak tym razem w zupełnie nowej upiornej odsłonie.

Cukierek albo psikus!

Bal Halloween Open

Nie ma Halloween bez balu. Zespół Sal Zabaw Fikołki doskonale sobie zdaje z tego sprawe dlatego specjalnie na te okazje przygotowaliśmy wspaniałe dekoracje oraz zabawy dla dzieci w każdym wieku.

Zamów już teraz!

Bal Halloween do 5 lat

Dla namłodszych przygotowaliśmy osobny bal. Oferujemy niesamowitą zabawę oraz specjalne warsztaty. Jeśli lubicie żartować i wymyślać ciekawe przebrania – to nie może Was tu zabraknąć!

Zamów już teraz!

Bal Halloween Szkoły&Przedszkola

Zapraszamy wszystkie przedszkola i szkoły podstawowe na dzień pełen niesamowitej zabawy i specjalnych warsztatów. Jeśli lubicie się bać, żartować i oczywiście wymyślać ciekawe przebrania, to nie może Was tu zabraknąć!

Zamów już teraz!

Nocowanki – Halloween

Wiemy jak polubiliście Nocowanki. Dlatego nie mogliśmy sobie wyobraźic Halloween bez specjalnej edycji dla nocnych amatorów oraz poszukiwaczy najstraszniejszych wyzwań jakie dla was przygotowaliśmy. Tylko dla najodważniejszych!

Zamów już teraz!

Zapraszamy do kontaktu

500 200 200

biuro@fikolki.pl