Halloween w Fikołkach

Halloween w Fikołkach – strasznie dobra zabawa

Przygotuj się na niezapomnianą dawkę strachów, zabaw i mrożących krew w żyłach niespodzianek podczas tegorocznych zabaw halloweenowych! Sale Zabaw Fikołki zaplanowały dla Was, aż cztery nowe ekscytujące formaty imprez, które dostarczą dzieciom rozrywkę na najwyższym poziomie. W ofercie pojawił się między innymi Bal Halloween, fascynujące warsztaty dla przedszkoli i szkół oraz Wasze ulubione Nocowanki, ale tym razem w zupełnie nowej upiornej odsłonie!

Bal Halloween

Nie ma Halloween bez balu. A my mamy plan na udaną zabawę! Specjalnie na tę okazję animatorzy Fikołków przygotowali wspaniałe dekoracje oraz tematyczne zabawy dla dzieci w każdym wieku. Nie może Was zabraknąć!

Zamów już teraz!

Nocowanki Halloween

Wiemy, jak polubiliście Nocowanki. Dlatego nie wyobrażamy sobie Halloween bez specjalnej edycji dla nocnych Marków oraz amatorów strasznie fajnych atrakcji. Pamiętajcie, to opcja tylko dla najodważniejszych! ?

Zamów już teraz!

Bal Halloween w połączeniu z Nocowanką

To kumulacja strachu i radości w ten wyjątkowy wieczór. Ta impreza przedłuży się do późnych godzin i pozostanie na zawsze w pamięci uczestników. Animatorzy zaplanowali emocjonujące atrakcje. Sprawdźcie, co Was czeka!

Zamów już teraz!

Bal Dyniowy dla szkół i przedszkoli

Potwornie zapraszamy wszystkie przedszkola i szkoły podstawowe na Bal Dyniowy pełen kreatywnej zabawy, dyniowych warsztatów i atrakcyjnej zabawy. Przybywajcie do Fikołków na niezapomnianą imprezę pełną upiornych przygód!

Zamów już teraz!

Zapraszamy do kontaktu

500 200 200

biuro@fikolki.pl

Partnerzy Halloween:

Halloween w Fikołkach - strasznie dobra zabawa