Karta Malucha

Zabawa bez limitów!

Darmowe wejście dla dzieci do 3 lat

W Fikołkach wierzymy, że uśmiech i zabawa dziecka może nigdy się nie kończyć. Szczególnie u tych najmłodszych. Dlatego z dumą przedstawiamy Kartę Malucha. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną bawić się bez granic w swoim ulubionym towarzystwie.

Dla kogo?

Karta Malucha została przygotowana specjalnie dla naszych najmłodszych klientów. Dzięki niej, dzieci do drugiego roku życia mogą korzystać z fikołkowych atrakcji za darmo.

Natomiast do trzeciego roku życia mogą bawić się za darmo będąc w towarzystwie starszego rodzeństwa lub kolegi.

Ile kosztuje Karta Malucha?

Jednorazowy koszt wyrobienia Karty Malucha to jedynie 9,99 zł.

W jaki sposób mogę założyć Kartę Malucha?

Kartę Malucha możesz założyć w recepcji, odwiedzając dowolny punkt Sali Zabaw Fikołki. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i Twoje dziecko może cieszyć się z darmowej zabawy.

Karta Malucha również w Warszawie

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że udało nam się nawiązać współpracę ze stołecznym miastem Warszawa. Od teraz wspieramy naszych najmłodszych gości nie tylko w naszych Salach, ale również i poza nimi. Kartę Malucha otrzymasz dzięki programowi Wyprawka dla Warszawskiego Malucha. W ramach tej akcji dziecko może bawić się bezpłatnie w naszych Salach do 3 roku życia, o ile towarzyszą starszym kolegom lub rodzeństwu, dla którego opiekun kupuje bilet.

Do zobaczenia w Sali Zabaw Fikołki!