Karta Malucha

Zabawa bez limitów!

Darmowe wejście dla dzieci do 3 lat

W Fikołkach staramy się, by uśmiech nie znikał z twarzy naszych najmłodszych gości. Wierzymy, że nasze atrakcje oraz animatorzy przynoszą mnóstwo radości dzieciom. Dlatego z dumą przedstawiamy Kartę Malucha. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną bawić się bez ograniczeń.

Dla kogo?

Karta Malucha została przygotowana specjalnie dla naszych najmłodszych gości. Dzięki niej dzieci do 3 lat mogą korzystać z fikołkowych atrakcji za darmo, w tym do 2 lat bezwarunkowo, a w wieku 2-3 lata, gdy towarzyszy im starsze dziecko z płatnym biletem.

Rodzaje Karty Malucha

Karta Malucha Standard * – umożliwia zabawę w dniach poniedziałek – piątek (z wyjątkiem świąt) od otwarcia sali zabaw do godziny 16:00.
Karta Malucha Premium ** – za jedyne 9,99 zł miesięcznie można zjeżdżać, skakać i bawić się do utraty tchu przez 7 dni tygodnia w godzinach otwarcia sali zabaw.
Karta Malucha Silver i Gold – zyskaj nielimitowaną zabawę oraz bezpłatne warsztaty dla dzieci w wieku 0-3 lata. Obowiązuje wyłącznie w CH Posnania. Sprawdź.

* koszt wyrobienia karty wynosi 19,99 zł
** koszt wyrobienia karty wynosi 19,99 zł, a jeśli opiekun wykupi abonament 12-miesięczny lub 24-miesięczny – 0 zł

Regulamin Karty Malucha Premium i Standard ważny od 1 marca 2023 (PDF do pobrania)

W jaki sposób mogę wyrobić Kartę Malucha?

Kartę Malucha możesz założyć w recepcji, odwiedzając dowolny punkt Sali Zabaw Fikołki. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i Twoje dziecko może cieszyć się z darmowej zabawy.

Karta Malucha również w Warszawie

Jesteśmy dumni ze współpracy nawiązanej z Warszawą. Kartę Malucha przekazujemy rodzicom w ramach programu Wyprawka dla Warszawskiego Malucha. Dzięki temu każdy młody warszawiak może skorzystać z bezpłatnej zabawy w Fikołkach. Wystarczy, że aktywuje Kartę Malucha w dowolnej recepcji naszej sali zabaw.

Dla nowych użytkowników:

Dla istniejących użytkowników: