Kawiarnia w Fikołkach

Kawiarnia Fikołki Caffé w Sali Zabaw Fikołki

Kawiarnie Fikołków to przyjazna przestrzeń dla dorosłych, gdzie można zrelaksować się, a nawet pracować zdalnie. W tym czasie dzieci bawią się w zasięgu wzroku lub biorą udział w fascynujących warsztatach organizowanych w sali zabaw.

W kawiarni serwujemy kawę firmy Don Caruso – na miejscu oraz na wynos. Jest to mieszanka ziaren Arabiki i Robusty. Do kawy można wybrać mleko zwykłe, bez laktozy, odtłuszczone i roślinne. A jeśli w danym momencie nie potrzebujecie kofeiny, wówczas polecamy świeżo wyciskane soki, koktajle owocowe oraz sezonowe napoje: herbatę zimową, napój imbirowy, a w letniej ofercie lemoniady.

Przekąski i słodycze w kawiarni

Codziennie oferujemy domowe ciasta, m.in. serniki, szarlotki, tarty oraz świeże wypieki – croissanty, cynamonki czy muffiny. Goście cenią sobie nasze zupy, tosty z szynką i serem oraz tosty z mozzarellą, suszonymi pomidorami oraz bazylią.

Nowością jest wypiekana na miejscu w piecu pizza z pomidorkami cherry i rukolą. Nasi goście często stawiają na frytki lub zestawy z nuggetsami – zarówno na imprezach urodzinowych jak i w trakcie indywidualnych wizyt.

W naszych salach zabaw znajdziecie słodycze dla każdego – dla najmłodszych musy owocowe, chrupki kukurydziane, a dla starszych żelki, lizaki, batoniki. 

Każdego dnia proponujemy promocję na inny zestaw. Spytajcie baristów lub zapoznajcie się z menu na specjalnych tablicach zlokalizowanych w kawiarni.

Menu Kawiarni