Urodziny na wyjątkowym tarasie

Urodziny na wyjątkowym tarasie

Urodziny w stylu hawajskim, garden party lub w dżungli? Teraz to możliwe na tarasie zewnętrznym w Sali Zabaw w Wola Parku.* Taras jest wyeksponowany na słońce, z opcją zadaszenia, a bujna zieleń oddaje klimat tego fantastycznego miejsca.

* W przypadku niekorzystnej pogody (np. silny wiatr, opady deszczu, burze) urodziny zostaną przeniesione w części lub w całości z tarasu do środka Sali.

Za Salami Zabaw Fikołki stoi kilkuletnie doświadczenie w organizacji niezapomnianych imprez urodzinowych. Przyjęcie urodzinowe zasługuje na wyjątkową oprawę. Gry i zabawy w otoczeniu wystrzałowych dodatków i dekoracji na długo pozostaną w pamięci Solenizanta i zaproszonych Gości. Wybierając pakiet Premium otrzymujecie Państwo tematyczną dekorację Sali jak również animacje urodzinowe związane z tematem przewodnim w cenie pakietu. Zorganizujemy wyjątkowe przyjęcie dla pasjonatów gier czy fanów social mediów. Wielbicieli czarodziejów przetestujemy serią zagadek. Dla młodych miłośniczek piękna proponujemy – LadiesSpa – przeprowadzimy test zapachowy, odgadniemy do czego służą „dziwne” kosmetyczne akcesoria, wspólnie pomalujemy paznokcie, sprawimy, że nasze włosy będą mieniły się ferią barw za sprawą kolorowych warkoczyków.

Zorganizujemy niezapomniane urodziny dla Twojego dziecka!

Możesz dokonać rezerwacji w dowolny sposób:

Zadzwoń
500 200 200

Napisz e-mail
bok@fikolki.pl

Wykup w recepcji
Sali Zabaw Fikołki

Co robią dorośli gdy dzieci dobrze się bawią? Mają czas aby usiąść z rodzicami gości i spokojnie porozmawiać. No dobrze, przyznajemy w Fikołkach czasami trudno o ciszę i spokój ale gwarantujemy aromatyczną kawę i przepyszne ciasto.  Dla fanów zdrowego jedzenia również znajdzie się coś odpowiedniego. Sałatki, koktajle czy świeżo wyciskane soki to wszystko znajdziecie w menu fikołkowych kawiarni.