Urodziny Eksperymentalne

Czy jest lepszy sposób na zdobywanie wiedzy niż poprzez zabawę?

Dla Jubilatów ciekawych świata Sale Zabaw Fikołki proponują urodziny z eksperymentami. Doświadczenia chemiczne i fizyczne to fantastyczny sposób na pobudzenie ciekawości i kreatywnie spędzony czas w gronie koleżanek i kolegów. Aktywne doświadczanie i poznawanie świata daje mnóstwo radości i uśmiechu. Mali naukowcy wyposażeni w okulary ochronne i fartuchy będą badać, robić próby i przeprowadzać eksperymenty. Na uczestników przyjęcia urodzinowego w dedykowanej sali będą czekały akcesoria małego chemika – pipety, kolby a także różne roztwory i ciecze potrzebne do przeprowadzenia eksperymentów. Wspólnie możemy sprawić, że w środku lata pojawi się  „prawdziwy” śnieg.

ZBLIŻAJĄ SIĘ URODZINY TWOJEGO DZIECKA?

JEŚLI CHCESZ ZORGANIZOWAĆ PRZYJĘCIE W CZASIE KRÓTSZYM NIŻ 3 DNI SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE 500 200 200 BĄDŹ ODWIEDŹ WYBRANĄ LOKALIZACJĘ OSOBIŚCIE.

Nie martwcie się, po serii naukowych doświadczeń będzie też czas na wspólną zabawę, na rozbudowanej kilkupiętrowej konstrukcji, która zaskakuje masą atrakcji. Różnorodne zjeżdżalnie, labirynty, tory przeszkód, boisko, tyrolka a może ścianka wspinaczkowa ? Nie zapomnimy również o wspólnym „Sto lat” dla naszego Jubilata i skosztowaniu kawałka przepysznego tortu. Gwarantujemy, że po urodzinach z eksperymentami dzieci wrócą pełne wrażeń i jeszcze długo będą je wspominać. Ale … uwaga, być może pojawią się również pytania z serii dlaczego😊

Zorganizujemy niezapomniane urodziny dla Twojego dziecka!

Możesz dokonać rezerwacji w dowolny sposób:

Zadzwoń
500 200 200

Napisz e-mail
bok@fikolki.pl

Wykup w recepcji
Sali Zabaw Fikołki

Co robią dorośli gdy dzieci eksperymentują ? Mają czas aby usiąść z rodzicami gości i spokojnie porozmawiać. No dobrze, przyznajemy w Fikołkach czasami trudno o ciszę i spokój ale gwarantujemy aromatyczną kawę i przepyszne ciasto.  Dla fanów zdrowego jedzenia również znajdzie się coś odpowiedniego. Sałatki, koktajle czy świeżo wyciskane soki to wszystko znajdziecie w menu fikołkowych kawiarni. 

Sala zabaw Fikołki Alto Wilanów
Aleja Rzeczypospolitej 14
02-972 Warszawa
Pn – Sb
10:00-21:00
Nd
10:00-20:00
Nd handl.
10:00-20:00