Urodziny Kulinarne

Urodziny Kulinarne


To idealny pomysł na urodziny młodego kucharza! W nowocześnie i profesjonalnie wyposażonej sali Jubilat i jego goście przygotują pizzę, muffinki, sushi, cake popsy i wiele innych potraw. Two- je dziecko będzie długo wspominało swoje przyjęcie urodzinowe!

W pakiecie:

  • organizacja urodzin przez 2,5 godz. (sala kulinarna 2 godz.)
  • akcesoria kulinarne
  • kolorowa zastawa urodzinowa
  • akcesoria urodzinowe
  • uroczyste podanie tortu
  • dyplomy z warsztatów
  • pakiet voucherów dla Jubilata

Wybór warsztatów kulinarnych*:

10 zł / os.: muffiny / ciastka
15 zł / os.: pizza  / cake pops
20 zł / os.: tiramisu / hamburgery
25 zł / os.: freakshake / sushi

* Cena warsztatu kulinarnego jest uzależniona od wybranej potrawy oraz ilości uczestników. Do przeprowadzenia warsztatów jest niezbędny Animator.

Cena: 

  • 59 zł / os. (pon-pt do 16), min. 6 os.
  • 69 zł / os. (pt od 16-ndz), min. 10 os.

Waszym zadaniem będzie tylko wybranie potrawy, a my zadbamy aby ta kulinarna przygoda w którą się razem wybierzemy była niezapomniana. Zapewnimy wszystkie potrzebne produkty spożywcze, sprzęty i przybory kuchenne. Dedykowane fartuchy i czapki kucharskie sprawią, że każdy Uczestnik poczuje się jak prawdziwy kucharz. Pamiątkowe zdjęcie i dyplom będą miłym wspomnieniem udziału w tym nieszablonowym przyjęciu urodzinowym. Nie myślcie, że w czasie urodzin kulinarnych przesiadujemy tylko w kuchni. Znajdziemy również czas na wspólną zabawę, na rozbudowanej kilkupiętrowej konstrukcji, która zaskakuje masą atrakcji. Różnorodne zjeżdżalnie, labirynty, tory przeszkód, boisko, tyrolka a może ścianka wspinaczkowa ? Moc atrakcji, a trzeba się spieszyć wszakże przygotowane dania czekają na zjedzenie i nie możemy zapomnieć o wspólnym „Sto lat” dla naszego Jubilata.

Zorganizujemy niezapomniane urodziny dla Twojego dziecka!

Możesz dokonać rezerwacji w dowolny sposób:

Zadzwoń
500 200 200

Napisz e-mail
bok@fikolki.pl

Wykup w recepcji
Sali Zabaw Fikołki

Co w tym czasie robią dorośli ? Mają czas aby usiąść z rodzicami gości i spokojnie porozmawiać. No dobrze, przyznajemy w Fikołkach czasami trudno o ciszę i spokój ale gwarantujemy aromatyczną kawę i przepyszne ciasto.  Dla fanów zdrowego jedzenia również znajdzie się coś odpowiedniego. Sałatki, koktajle czy świeżo wyciskane soki to wszystko znajdziecie w menu fikołkowych kawiarni.  

Sala zabaw Fikołki Alto Wilanów
Aleja Rzeczypospolitej 14
02-972 Warszawa
Pn – Sb
10:00-21:00
Nd
10:00-20:00
Nd handl.
10:00-20:00