Urodziny Kulinarne

Nic nie integruje dzieci tak, jak wspólne gotowanie. A jeżeli wspólne gotowanie połączymy z dobrą zabawą i świętowaniem urodzin powstaje z tego przepyszna mieszanka. W profesjonalnie wyposażonej fikołkowej kuchni, pracując na produktach wysokiej jakości Solenizant i jego Goście przygotują wspólnie wcześniej wybraną potrawę. Pizza, burgery, muffiny, sushi  a może wspólne lepienie pierogów?

ZBLIŻAJĄ SIĘ URODZINY TWOJEGO DZIECKA?

JEŚLI CHCESZ ZORGANIZOWAĆ PRZYJĘCIE W CZASIE KRÓTSZYM NIŻ 3 DNI SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE 500 200 200 BĄDŹ ODWIEDŹ WYBRANĄ LOKALIZACJĘ OSOBIŚCIE.

Waszym zadaniem będzie tylko wybranie potrawy, a my zadbamy aby ta kulinarna przygoda w którą się razem wybierzemy była niezapomniana. Zapewnimy wszystkie potrzebne produkty spożywcze, sprzęty i przybory kuchenne. Dedykowane fartuchy i czapki kucharskie sprawią, że każdy Uczestnik poczuje się jak prawdziwy kucharz. Pamiątkowe zdjęcie i dyplom będą miłym wspomnieniem udziału w tym nieszablonowym przyjęciu urodzinowym. Nie myślcie, że w czasie urodzin kulinarnych przesiadujemy tylko w kuchni. Znajdziemy również czas na wspólną zabawę, na rozbudowanej kilkupiętrowej konstrukcji, która zaskakuje masą atrakcji. Różnorodne zjeżdżalnie, labirynty, tory przeszkód, boisko, tyrolka a może ścianka wspinaczkowa ? Moc atrakcji, a trzeba się spieszyć wszakże przygotowane dania czekają na zjedzenie i nie możemy zapomnieć o wspólnym „Sto lat” dla naszego Solenizanta.

Zorganizujemy niezapomniane urodziny dla Twojego dziecka!

Możesz dokonać rezerwacji w dowolny sposób:

Zadzwoń
500 200 200

Napisz e-mail
bok@fikolki.pl

Wykup w recepcji
Sali Zabaw Fikołki

Co w tym czasie robią dorośli ? Mają czas aby usiąść z rodzicami gości i spokojnie porozmawiać. No dobrze, przyznajemy w Fikołkach czasami trudno o ciszę i spokój ale gwarantujemy aromatyczną kawę i przepyszne ciasto.  Dla fanów zdrowego jedzenia również znajdzie się coś odpowiedniego. Sałatki, koktajle czy świeżo wyciskane soki to wszystko znajdziecie w menu fikołkowych kawiarni.  

Sala zabaw Fikołki Alto Wilanów
Aleja Rzeczypospolitej 14
02-972 Warszawa
Pn – Sb
10:00-21:00
Nd
10:00-20:00
Nd handl.
10:00-20:00