Urodziny Tematyczne

Zorganizujemy niepowtarzalne przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka! Urodziny – all inclusive!

Niewątpliwie przyjęcie urodzinowe to co roku jeden z najbardziej wyczekiwanych dni. Ważne aby każdy szczegół dopięty był na ostatni guzik. Kluczem do sukcesu jest dobry plan i właściwa organizacja.

ZBLIŻAJĄ SIĘ URODZINY TWOJEGO DZIECKA?

JEŚLI CHCESZ ZORGANIZOWAĆ PRZYJĘCIE W CZASIE KRÓTSZYM NIŻ 3 DNI SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE 500 200 200 BĄDŹ ODWIEDŹ WYBRANĄ LOKALIZACJĘ OSOBIŚCIE.

Za Salami Zabaw Fikołki stoi kilkuletnie doświadczenie w organizacji niezapomnianych imprez urodzinowych. Przyjęcie urodzinowe zasługuje na wyjątkową oprawę. Gry i zabawy w otoczeniu wystrzałowych dodatków i dekoracji na długo pozostaną w pamięci Solenizanta i zaproszonych Gości. Wybierając pakiet Premium otrzymujecie Państwo tematyczną dekorację Sali jak również animacje urodzinowe związane z tematem przewodnim w cenie pakietu. Zorganizujemy wyjątkowe przyjęcie dla pasjonatów gry Minecraft czy fanów TikToka. Wielbicieli Harrego Pottera przetestujemy serią zagadek. Dla młodych miłośniczek piękna proponujemy – LadiesSpa – przeprowadzimy test zapachowy, odgadniemy do czego służą „dziwne” kosmetyczne akcesoria, wspólnie pomalujemy paznokcie, sprawimy, że nasze włosy będą mieniły się ferią barw za sprawą kolorowych warkoczyków.

Zorganizujemy niezapomniane urodziny dla Twojego dziecka!

Możesz dokonać rezerwacji w dowolny sposób:

Zadzwoń
500 200 200

Napisz e-mail
bok@fikolki.pl

Wykup w recepcji
Sali Zabaw Fikołki

Co robią dorośli gdy dzieci dobrze się bawią? Mają czas aby usiąść z rodzicami gości i spokojnie porozmawiać. No dobrze, przyznajemy w Fikołkach czasami trudno o ciszę i spokój ale gwarantujemy aromatyczną kawę i przepyszne ciasto.  Dla fanów zdrowego jedzenia również znajdzie się coś odpowiedniego. Sałatki, koktajle czy świeżo wyciskane soki to wszystko znajdziecie w menu fikołkowych kawiarni. 

Sala zabaw Fikołki Alto Wilanów
Aleja Rzeczypospolitej 14
02-972 Warszawa
Pn – Sb
10:00-21:00
Nd
10:00-20:00
Nd handl.
10:00-20:00