Półkolonie w Salach Zabaw Fikołki

5 propozycji na super zabawę i edukację, niezapomniane wakacje!

Nie zwlekaj – już dziś zapisz swoje dziecko!

Fikołki od 6 lat organizują w wakacje półkolonie, czyli wypoczynek, rozrywkę i edukację dla najmłodszych. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, certyfikat MEN potwierdzający bezpieczeństwo półkolonii, doskonała infrastruktura i dużo dobrej zabawy. To wszystko znajdziesz w Salach Zabaw Fikołki.

Sale Zabaw Fikołki od 2015 roku sprawiają, że wakacje w mieście nie są nudne. Z naszych półkolonii od tego czasu skorzystało ponad 5000 dzieci. Połączenie edukacji z ruchem i kreatywną zabawą to gwarancja twórczo i radośnie spędzonego czasu wśród rówieśników.

Twoje dziecko jest fanem sportu i Roberta Lewandowskiego?

Eksperymentuje w kuchni próbując odtworzyć najlepsze przepisy babci i Magdy Gessler?

Nawet najmniejsze stworzenie nie ujdzie jego uwadze i najchętniej poprowadziłby legendarny program „Z kamerą wśród zwierząt”?

A może ściany domu przypominają pracownię Van Gogha i Matejki?

Dzięki swojemu dziecku wiesz, co to jest prank i Minecraft?

A może jeszcze nie ma własnej pasji i chciałby spróbować wszystkiego?

Rodzicu, zapoznaj się z ofertą tematycznych półkolonii Sal Zabaw Fikołki, a następnie wspólnie z dzieckiem zdecydujcie, na którym turnusie się widzimy.

Półkolonie w Fikołkach będą najlepszym wyborem.

Zapraszamy do zabawy dzieci do 11 lat do 150 cm wzrostu. To właśnie z myślą o nich powstały Sale Zabaw Fikołki, które łącza świetną zabawę z edukacją. Sale Zabaw Fikołki to nie tylko konstrukcje zabawowe z mnóstwem atrakcji ale również warsztaty ogólnorozwojowe i hobbystyczne. Sale Zabaw Fikołki to miejsce na niezapomniane i najlepsze urodziny. W dedykowanych salach organizujemy urodziny kulinarne i eksperymentów. Dodatkowo oferujemy kolorowe sale urodzinowe, gdzie organizujemy imprezy według dowolnego scenariusza.

Sale Zabaw Fikołki zapewniają opiekę profesjonalnych animatorów którzy czuwają nad bezpieczeństwem bawiących się dzieci.

Z myślą o najmłodszych gościach powstały kąciki malucha, które sąsiadują z kawiarnią, dzięki czemu rodzice mogą obserwować zabawę swoich pociech delektując się przepyszna kawą.