Integracja na 5!

Integracja na 5!

materiał archiwalny z września 2023

Nic tak nie łączy jak wspólna zabawa. Dlatego przez cały wrzesień zapraszamy dzieci z zerówek i klas pierwszych wraz z opiekunami na integrację do Fikołków. 

Dwugodzinna zabawa na konstrukcji w ramach pakietu Mini kosztuje jedyne 5 zł za dziecko. To oszczędność aż 18 zł. 
Plan warsztatów w Salach Zabaw Fikołki znajdziecie w Katalogu dla szkół i przedszkoli

Więcej informacji w recepcji Sal Zabaw Fikołki

500 200 200 | bok@fikolki.pl

Zostaw dane – oddzwonimy!

  DyrekcjaNauczycielRodzicTurystyka zorganizowana

  *Zostałem/-am poinformowany/-a, że:

  Pokaż

  Integracja dla pierwszaków i uczniów zerówek!

  Jeśli szukacie miejsca, które zapewni Waszym pociechom niezapomnianą przygodę integracyjną, to znajdziecie ją właśnie w Fikołkach. 

  Sale zabaw to idealne miejsce do rozwijania umiejętności społecznych, współpracy i zabawy wśród najmłodszych. Fikołki zapewniają dzieciom nie tylko rozrywkę, ale również tworzą przestrzeń, która sprzyja integracji dzieci. Dotyczy to najmłodszych w każdym wieku, bo o pierwsze relacje z rówieśnikami warto zacząć od samego początku. Wiemy, jak ważne jest, aby dzieci czuły się komfortowo, gdy pojawiają się w gronie nowych kolegów i koleżanek. Nowy wychowawca, nowi koledzy, nowe mury szkolne. To wszystko pogłębia stres. Zabawa w sali zabaw będzie najlepszą z możliwych odpowiedzi na ten stres. Bawialnie budzą pozytywne wspomnienia, dobrze się kojarzą dzieciom, pozwalają poprzez zabawę odreagować negatywne emocje.

  W Fikołkach na uczniów czeka ogromna konstrukcja pełna labiryntów, przeszkód i kryjówek. Animatorzy mogą zorganizować podchody i poszukiwanie  skarbów. Ukryj różne przedmioty w sali zabaw, podziel dzieci na grupy i rozdaj mapy skarbów. Gra świetnie zaangażuje dzieci do współpracy, dzięki 
  której będą mogły lepiej się poznać poprzez rozwiązywanie zagadek oraz zadań. 

  Dzieci mogą zagrać w piłkę na boisku lub sprawdzić swoją sprawność na ściance wspinaczkowej. Czujne oko animatora będzie nadzorowało bezpieczny przebieg zabawy. Zanim dzieci wybiorą się na klasową integrację, warto je wcześniej przygotować do rozpoczęcia roku szkolnego, o czym pisaliśmy w artykule Mamo, tato, idę do szkoły!